Formoline L112

formoline l112 300x300 Formoline L112

Formoline L112, Formoline L112 nedir?, Formoline nedir? Formoline nasıl kullanılır?, Formoline Türkiye,…

Doğal bileşenleri sayesinde kana karışmayan ve içindeki lifler sayesinde tokluk hissi veren Formoline L112, hiçbir yan etki barındırmaz. Almanya’da 5 yıl üst üste Yılın Zayıflama ödülünü alan ilaç, vücut tarafından emilmeyen moleküllerden oluşur. Sertifikası bulunan ilaç, aynı zamanda tıbbi cihazlar kategorisinde şimdiye kadar kategori III seviyesine gelmiş ilk ve tek zayıflama ilacıdır.

İçindeki bileşenler kabuklu deniz hayvanlarının kabuğundan elde edilen B-1, 4-polimer D-glikozamin, N-acetyl D-glikozamin, bitkisel selülozlar, bitkisel magnezyum, C vitamini, tartarik asit ve silisyum dioksit tarafından oluşmaktadır. Koruyucu ve renklendirici herhangi bir madde yoktur. Tatlandırıcı, süt proteini, laktoz gibi maddeler de yer almadığından şeker hastaları için uygundur ve tadı kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Ancak ilacın etkileri herkeste aynıdır. İlacın kullanım alanları; obezite hastalarının tedavisinde, kilo kontrolünün sağlanmasında ve besinlerden alınan kolesterol emiliminin azaltılmasında kullanılır.

Formoline L112 nedir?

Tıbbi sertifikası bulunan Formoline, çok güçlü bir yağ tutucudur ve düşük dozda kullanılacağı için uzun vadede etkilidir. Hafif yağlı bir diyetle uygulanacak olan ilacı, 2 ana öğünle birlikte yemeklerden sonra bir bardak su ile alınız. İlacı kullandığınız süre boyunca günde en az 2-3lt. su tüketmeniz gerekmektedir. Kilo kontrolü için yağlı yemeklerden sonra 1 adet almanız yeterlidir.

İlacın kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme, düzenli spor yaparak kilo vermenizi kolaylaştırabilir ve kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. İlacı kullanamayacak olan kişiler ise; bağırsak problemleri nedeniyle klinik rahatsızlık geçirmiş olanlar, kabızlık problemleri ve sindirim sistemi sorunları yaşayanlar, çok zayıf kişiler, çok yaşlı kişiler, ergenlik ve büyüme çağındaki çocuklar, bebekler ve en önemlisi deniz hayvanlarına ya da deniz hayvanlarının bileşenlerinden herhangi birisine alerjisi olan kimselerdir. Hamile bayanlar kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalılardır ve ilacın diğer ilaçlarla kullanımı esnasında aralarında en az 4 saat zaman bırakılmalıdır.

Doktor kontrolü altında beslenmenizi kökten değiştirerek, kabızlık oluştuğu takdirde de yine doktorunuza danışmanız gerekir. Formolinel112 içerisinde yer alan 60 tableti günlük düşük dozda kullanacağınız için uzun süreli kullanabilecek ve kısa sürede zayıflayabileceksiniz. İlacın en önemli özelliği vücut kitle indeksinize göre vücudunuzdaki fazla yağları doğal yollarla dışarı atmasıdır. Gerekli, vücudun ihtiyacı olan yağları da vücutta depolar.